737 420 610
avex-olah@seznam.cz

Služby

Naše společnost se zaměřuje zejména na rozsáhlejší stavební práce jako jsou dopravní stavby a kolejiště, ale nabízíme také zakázkovou výstavbu, pokládky kamenných i betonových dlažeb, zabezpečení (security služba) a přepravu osob i nákladu.

Stavební práce

Naše společnost se zaměřuje zejména na rozsáhlejší stavební práce, jejich přípravné, ukončovací práce i kompletní realizace, včetně doplňkových služeb jako jsou tesařské a úklidové práce.

Zámkové a betonové dlažby

Potřebujete položit zámkovou, nebo betonovou dlažbu?  Naše firma se postará o to, aby bylo vše vydlážděno rychle, spolehlivě a precizně. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a práci provádí pouze zkušení pracovníci.

Práce na kolejištích

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prací na kolejištích, zahrnující jejich opravy, údržbu a výstavbu. Naši zaměstnanci jsou certifikováni pro vstup do provozovaných kolejišť.

Dopravní stavby

Provádíme realizace dopravních staveb a jejich částí. Mezi naše služby patří práce na mostních konstrukcích, silnicích a dálnicích.

Security

Potřebujete zabezpečit sebe, nebo svůj majetek? Naše firma nabízí kvalitní a profesionální bezpečností služby. Stačí jen sdělit Vaše požadavky.

Přepravní služby a taxi

Přeprava osob nebo nákladu? Žádný problém! Kontaktujte nás a nechte si vytvořit nabídku na přepravní služby na míru Vašim požadavkům.

Máte dotaz nebo zájem o jiné služby?

Frame 1

Kontakt